Zmień swoją kuchnię na lepsze z naszą ofertą 20 rat 0%! Sprawdź 

Technistone

21 July 2019

Technistone

Technistone to renomowany producent wysokiej jakości blatów konglomeratowych z kwarcu. Korzystając z naturalnych materiałów, które są łączone i precyzyjnie obrabiane za pomocą najnowocześniejszych technologii od firmy Breton, jesteśmy w stanie dostarczyć produkty o niezrównanej trwałości i estetyce.

Blaty konglomeratowe składają się w 95% z naturalnych materiałów – to głównie kwarc i granit, które są połączone z 5% specjalnie dobranych dodatków. Dzięki temu, nasze produkty nie tylko przypominają naturalny kamień, ale w wielu aspektach go przewyższają.

Proces produkcji, który został zastosowany, pozwala nam na wydobycie unikalnych właściwości tych materiałów, co czyni blaty Technistone niezwykle trwałymi i idealnymi do wykorzystania jako blaty robocze w kuchni.

Co więcej, blaty Technistone, mimo że są stworzone z użyciem najnowocześniejszych technologii, zachowują naturalny wygląd i piękno kamienia. To sprawia, że są one doskonałym wyborem dla tych, którzy cenią sobie zarówno funkcjonalność, jak i elegancję. Dzięki szerokiej gamie wzorów i kolorów, mamy pewność, że znajdziesz u nas blat idealnie pasujący do Twojego wnętrza.

Technistone to połączenie naturalnej piękności kamienia z trwałością i funkcjonalnością, jaką daje zastosowanie najnowocześniejszych technologii. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – gwarantujemy, że przekonasz się o doskonałych właściwościach naszych produktów.

11 July 2019

Cosentino

Cosentino to pochodząca z Hiszpanii, globalna firma, wytwarzająca i sprzedająca innowacyjne materiały wysokiej jakości przeznaczone dla branży architektury i wzornictwa. Współpracuje z klientami i partnerami, proponując design i wartości wzbogacające życie wielu ludzi na całym świecie.

 

Materiały wytworzone przez Cosentino mogą być używane w dowolny sposób. Opróćz blatów, możemy zaoferować również parapety, schody oraz elewacje wenętrzne i zewnętrzne.

 

Zapraszamy do przejrzenia oferty i kontaktu z nami.

Masz więcej pytań?

Napisz do nas! Odpowiemy na nie natychmiast!