Technistone

21 July 2019

Technistone

Technistone to producent wysokiej jakości blatów z konglomeratu kwarcowowego. Naturalne materiały spajane są ze sobą i obrabiane za pomocą najnowocześniejszych technologii firmy Breton. Blaty konglomeratowe firmy Technistone składają się w 95% z naturalnych materiałów – głównie z kwarcu i granitu połączonego z 5% dodatków. Dzięki unikalnym własnościom uzyskanym w trakcie produkcji, blaty Technistone są bardzo trwałym materiałem do wykorzystania jako blat roboczy w kuchni.

Technistone są identyczne w porównaniu do kamienia naturalnego, co więcej w niektórych właściwościach przewyższają kamień naturalny.

11 July 2019

Cosentino

Cosentino to pochodząca z Hiszpanii, globalna firma, wytwarzająca i sprzedająca innowacyjne materiały wysokiej jakości przeznaczone dla branży architektury i wzornictwa. Współpracuje z klientami i partnerami, proponując design i wartości wzbogacające życie wielu ludzi na całym świecie.

 

Materiały wytworzone przez Cosentino mogą być używane w dowolny sposób. Opróćz blatów, możemy zaoferować również parapety, schody oraz elewacje wenętrzne i zewnętrzne.

 

Zapraszamy do przejrzenia oferty i kontaktu z nami.

Masz więcej pytań?

Napisz do nas! Odpowiemy na nie natychmiast!