Z uwagi na obecną sytuację w kraju, zapraszamy do rezerwacji spotkań internetowych. Więcej informacji

Liebherr

22 sierpnia 2019

Liebherr

Leibherr jest producentem chłodniczego sprzętu AGD dla kuchni. Oferta obejmuje zarówno produkty do użytku domowego, jak i sprzęt wykorzystywany przez najlepsze restauracje i hotele.

Villeroy & Boch

Zlewozmywaki Villeroy & Boch

W naszej ofercie posiadamy również zlewozmywaki firmy Villeroy & Boch.

Blanco

Kuchenny sprzęt AGD firmy Blanco

Blanco jest producentem niepowtarzalnych zlewozmywaków do Twojej kuchni. Począwszy od klasycznych zlewów granitowych, a kończąc nowoczesnych zlewozmywakach stalowych. Oferta tego producenta jest bardzo bogata i ze względu na sposoby wykończenia produktów, bardzo łatwo je komponować z blatami kamiennymi lub ceramicznymi w celu montażu zlewozmywaka na równi z blatem bądź w formie komory podwieszanej.

Faber

Faber to producent sprzętu AGD, którego oferta opiera się głównie na okapach kuchennych. Producent posiada w swoim asortymencie pełen wachlarz produktów służących do wentylacji pomieszczeń. Zaczynająć od klasycznych wyciągów, na okapach sufotowych i wyspowych kończąc.

Wszystkie produkty w ofercie posiadają ciekawy design oraz są w pełni funkcjonalne.

Bosch

Marka Bosch już od wielu lat gości w polskich domach i stanowi wizytówkę dobrze wykonanego i sprawnie działającego sprzetu.

11 lipca 2019

Miele

Najnowsza linia sprzętu AGD Miele 7000

Miele jest producentem ekskluzywnej lini sprzętu AGD dla najbardizej wymagających. Produkty te łączą niepowtarzalny niemiecki design z funkcjonalnością i legendarną już jakością.

 

Masz więcej pytań?

Napisz do nas! Odpowiemy na nie natychmiast!