Zmień swoją kuchnię na lepsze z naszą ofertą 20 rat 0%! Sprawdź 

Bora

3 July 2021

Bora

Bora tworzy nowoczesne i unikalne rozwiązania, do wykorzystania w nietuzinkowych kuchniach. Technologia tej firmy pozwala na montaż okapów bezpośrednio w blacie, dzięki czemu zapachy podczas gotowania nie rozchodzą się po całym domu.

22 August 2019

Liebherr

Leibherr jest producentem chłodniczego sprzętu AGD dla kuchni. Oferta obejmuje zarówno produkty do użytku domowego, jak i sprzęt wykorzystywany przez najlepsze restauracje i hotele.

Villeroy & Boch

Zlewozmywaki Villeroy & Boch

W naszej ofercie posiadamy również zlewozmywaki firmy Villeroy & Boch.

Blanco

Kuchenny sprzęt AGD firmy Blanco

Blanco jest producentem niepowtarzalnych zlewozmywaków do Twojej kuchni. Począwszy od klasycznych zlewów granitowych, a kończąc nowoczesnych zlewozmywakach stalowych. Oferta tego producenta jest bardzo bogata i ze względu na sposoby wykończenia produktów, bardzo łatwo je komponować z blatami kamiennymi lub ceramicznymi w celu montażu zlewozmywaka na równi z blatem bądź w formie komory podwieszanej.

Faber

Faber to producent sprzętu AGD, którego oferta opiera się głównie na okapach kuchennych. Producent posiada w swoim asortymencie pełen wachlarz produktów służących do wentylacji pomieszczeń. Zaczynająć od klasycznych wyciągów, na okapach sufotowych i wyspowych kończąc.

Wszystkie produkty w ofercie posiadają ciekawy design oraz są w pełni funkcjonalne.

Bosch

Marka Bosch już od wielu lat gości w polskich domach i stanowi wizytówkę dobrze wykonanego i sprawnie działającego sprzetu.

11 July 2019

Miele

Najnowsza linia sprzętu AGD Miele 7000

Miele jest producentem ekskluzywnej lini sprzętu AGD dla najbardizej wymagających. Produkty te łączą niepowtarzalny niemiecki design z funkcjonalnością i legendarną już jakością.

 

Masz więcej pytań?

Napisz do nas! Odpowiemy na nie natychmiast!