Meble Biurowe

22 July 2016

Meble Biurowe

Oprócz kuchni, projektujemy także przestrzenie biurowe, gdzie ergonomia i wygląd są równie ważne. Więcej informacji znajduje się w zakładce Biura

Sprzęt AGD

Znasz pewnie dobrze takie sytuacje, gdy wracasz do domu po ciężkim dniu w pracy, ale nie masz ochoty czekać na przygotowanie wartościowego posiłku. Chwytasz więc pierwszą lepszą przegryzkę, która z wartościowym posiłkiem nie ma wiele wspólnego i zapychasz nią swój żołądek. A teraz wyobraź sobie piekarnik, który przyrządzi Twoją ulubioną potrawę w czasie krótszym o połowę? A dodatkowo będzie wyposażony w funkcję pary, która sprawi, że danie będzie zdecydowanie zdrowsze? To wszystko już jest możliwe i taki sprzęt AGD może zagościć również w Twojej kuchni!

Nowe rozwiązania technologiczne pozwalają skrócić czas przygotowania potraw i sprawić, że będą one zdrowsze. Pozwalają również zaoszczędzić miejsce dzięki łączeniu funkcji dostępnych do niedawna wyłącznie w dwóch osobnych urządzeniach np. piekarnik z funkcją mikrofali. W nowoczesnej, a więc przede wszystkim funkcjonalnej kuchni, pojawiają się również inne sprzęty AGD, jak podgrzewane szuflady umożliwiające utrzymanie w cieple wcześniej przygotowanych potraw.

Wszystkie sprzęty AGD są wyposażone w duży, intuicyjny i wygodny panel dotykowy, dzięki któremu korzystanie z nowoczesnych funkcji staje się dziecinnie proste. Funkcjonalność to bowiem naczelna zasada obowiązująca we współczesnej kuchni. A w trend ten wpisują się nie tylko meble kuchenne wyposażone w coraz więcej udogodnień ułatwiających codzienne gotowanie, ale również sprzęt AGD.

Kuchnie Moelke

moelke kuchnie to wysoka jakość i nowoczesny design, ale to również kompromis zapewniający funkcjonalność i trwałe materiały w cenie przystępnej dla szerokiego grona Klientów. Styl, nowoczesna prostota, elegancja oraz wyjątkowe połączenia wzornicze to cechy charakterystyczne kuchni moelke.

Spotyka się tu jakość na odpowiednim poziomie, nowoczesne wzornictwo oraz wysoko ceniona przez wszystkich użytkowników wyjątkowa funkcjonalność kuchni.

Aktualne trendy wzornicze znajdą Państwo na frontach z laminatu, folii oraz okleiny dębowej. Wszystkie dostępne w szerokiej gamie kolorów, pozwalającej na stworzenie atrakcyjnej i modnej kuchni.

Zestaw szafek dostępny w linii gwarantuje zaprojektowanie w pełni ergonomicznej kuchni w odpowiednim standardzie.

WFM – Wolsztyńskie Kuchnie

WFM Kuchnie Wolsztyńskie to największy producent indywidualnych mebli kuchennych w Polsce i jedna z najwyżej cenionych marek w tej branży! Najważniejsze cechy produktów i marki WFM to:

 • Funkcjonalność – praca w kuchni staje się przyjemnością.
 • Wzornictwo – nowoczesne i eleganckie wzory i kolory.
 • Doświadczenie – marka jest na rynku od ponad 60 lat.
 • Szeroki asortyment – ponad 800 typów szafek!
 • Gwarancja – co najmniej dwuletnie zabezpieczenie.
 • Obejrzyj nasze realizacje w galerii, albo skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie.

Nolte Küchen

Niemieckie Kuchnie Nolte to marka oparta perfekcjonizmie i innowacji znana z dbałości o środowisko i angażowania się w lokalne akcje charytatywne. To wybór dla Ciebie jeśli cenisz sobie:

 • Innowacje – liczne unikatowe patenty jak np. szuflady o udźwigu aż 80 kg
 • Ergonomię – meble są projektowane z myślą o wygodzie
 • Indywidualność – Nolte daje Ci praktycznie nieograniczone możliwości
 • Tradycję – meble tworzone są z sukcesami od 50 lat
 • Perfekcjonizm – niemiecka dbałość sprawia, że każdy szczegół jest dopracowany
 • Długowieczność – aż 5 lat gwarancji

Obejrzyj nasze realizacje w galerii, albo skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie.

Masz więcej pytań?

Napisz do nas! Odpowiemy na nie natychmiast!