W naszej ofecie posiadamy fabryczne meble kuchenne z fabryk WFM oraz Nolte. Oryginalność każdej kuchni można sprawdzić bezpośrednio u producenta.
Background Image

Korzyści zamawiania kuchni w salonie kuchennym

Korzyści zamawiania kuchni w salonie kuchennym

Wybór kuchni odpowiadającej naszym preferencjom często jest ciężkim procesem. Szczególnie, gdy powierza się to zadanie osobom, które nie posiadają doświadczenia projektowego, a jedynie rzemieślnicze. W późniejszym czasie, taka kuchnia, która pozornie nie różni się od tej z salonu, może stwarzać różne problemy oraz zmniejszyć naszą satysfakcję z używania własnej kuchni.

Meblami kuchennymi zajmujemy się już od prawie 20 lat, z czego ostatnie 10 pod własną marką. Za sprawą ilości zrealizowanych przez nas projektów kuchni w tym czasie, z których każda była inna, zdobyliśmy bardzo duże doświadczenie i śmiało możemy się nazwać ekspertami w tej dziedzinie.

Oto  kilka punktów, które wyróżniają nas na tle konkurencji.

Profesjonalny projekt

Przez wszystkie lata działalności, narysowaliśmy tysiące projektów i przeanalizowaliśmy każdy możliwy scenariusz układu. Żadna kuchnia nie jest dla nas zagadką bądź tajemnicą. Wiemy, co się najbardziej liczy w każdym pomieszczeniu – dobry design, wykonanie, a przede wszystkim funkcjonalność.

Pracę nad każdym projektem zaczynamy pytaniem do klienta o jego potrzeby i oczekiwania wobec stawianego przed nami zadania.Następnie przygotowujemy rysunki w naszym specjalistycznym programie, na podstawie których później tworzymy realistyczne wizualizacje pomieszczenia.

Realistyczna wizualizacja pomieszczenia

5 lat gwarancji

Ważną zaletą zamówienia kuchni w naszym salonie jest 5-cio letnia gwarancja producenta na kuchnie WFM oraz Nolte. Daje ona naszym klientom pewność, że zamawiany produkt jest najwyższej jakości.

Umowa oraz dokładna specyfikacja

Bardzo cenimy sobie zadowolenie naszych klientów. Dlatego dbamy o to, aby zamówiona przez nich kuchnia była zgodna ze wszystkimi wcześniejszymi ustaleniami. Z każdym klientem podpisujemy umowę, do której załączamy instrukcję użytkowania mebli, opis montażu oraz projekt kuchni razem z ostateczną wyceną. Dzięki temu nasi klienci są pewni, że kuchnia oglądana w salonie i na monitorze komputera, będzie identyczna, jak ta, która znajdzie się w ich pomieszczeniu.

Wysoka jakość wykonania mebli kuchennych

Ważną cechą kuchni zamawianych w naszym salonie jest ich pochodzenie. Wszystkie są produkowane w fabryce, gdzie ich składaniem zajmują się duże linie produkcyjne, a każdy mebel i element przechodzi przez bardzo restrykcyjną kontrolę jakości, przeprowadzaną przez sztab technologów. Meble trafiające do naszych klientów są już fabrycznie złożone, co powiększa ich trwałość o kilkanaście lat. Oprócz oczywistego faktu lepszej wytrzymałości, meble montowane fabrycznie nie posiadają śladów składania na sobie. Jak wiadomo, diabeł tkwi w szczegółach, a tutaj one są dopracowane do perfekcji.

Dokładny montaż

Chcemy, aby każdy klient kupujący kuchnie w naszym salonie otrzymał jak najlepsze doświadczenie związane z tym procesem. Początkowo proces ten może się wydawać skomplikowany, szczególnie dla osób, które nie miały wcześniej styczności z montażem kuchni,  lecz dla nas to nic trudnego. Nasz zgrany zespół montażystów wykonuje to zadanie naprawdę starannie i skrupulatnie. Jednocześnie staramy się zamontować kuchnię w jak najszybszym  czasie, aby klient mógł korzystać z niej bez zbędnej zwłoki.

Background

Zapisz się do newslettera!

Bądź na bieżąco z najnowszymi trendami w aranżacji kuchni oraz wnętrz. Otrzymuj coomiesięczną dawkę wiedzy i inspiracji :)

Masz więcej pytań?

Napisz do nas! Odpowiemy na nie natychmiast!

Rozpocznij rozmowę