Korzyści zamawiania kuchni w salonie kuchennym

Wybór kuchni odpowiadającej naszym preferencjom często jest ciężkim procesem. Szczególnie, gdy powierza się to zadanie osobom, które nie posiadają doświadczenia projektowego, a jedynie rzemieślnicze. W późniejszym czasie, taka kuchnia, która pozornie nie różni się od tej z salonu, może stwarzać różne problemy oraz zmniejszyć naszą satysfakcję z używania własnej kuchni.

Meblami kuchennymi zajmujemy się już od ponad 20 lat, z czego ostatnie 15 pod własną marką. Za sprawą ilości zrealizowanych przez nas projektów kuchni w tym czasie, z których każda była inna, zdobyliśmy bardzo duże doświadczenie i śmiało możemy się nazwać ekspertami w tej dziedzinie.

Oto  kilka punktów, które wyróżniają nas na tle konkurencji.

Profesjonalny projekt

Przez wszystkie lata działalności, narysowaliśmy tysiące projektów i przeanalizowaliśmy każdy możliwy scenariusz układu. Żadna kuchnia nie jest dla nas zagadką bądź tajemnicą. Wiemy, co się najbardziej liczy w każdym pomieszczeniu – dobry design, wykonanie, a przede wszystkim funkcjonalność.

Pracę nad każdym projektem zaczynamy pytaniem do klienta o jego potrzeby i oczekiwania wobec stawianego przed nami zadania.Następnie przygotowujemy rysunki w naszym specjalistycznym programie, na podstawie których później tworzymy realistyczne wizualizacje pomieszczenia.

5 lat gwarancji

Ważną zaletą zamówienia kuchni w naszym salonie jest 5-cio letnia gwarancja, którą każdy klient otrzymuje po zakupie kuchni. W przypadku kuchni Nolte jest przyznawana automatycznie co potwierdza karta gwarancyjna, natomiast WFM udziela dodatkowej gwarancji po zarejestrowaniu się przez klienta na stronie producenta. Daje ona naszym klientom pewność, że zamawiany produkt jest najwyższej jakości.*

Umowa oraz dokładna specyfikacja

Bardzo cenimy sobie zadowolenie naszych klientów. Dlatego dbamy o to, aby zamówiona przez nich kuchnia była zgodna ze wszystkimi wcześniejszymi ustaleniami. Z każdym klientem podpisujemy umowę, do której załączamy instrukcję użytkowania mebli, opis montażu oraz projekt kuchni razem z ostateczną wyceną. Dzięki temu nasi klienci są pewni, że kuchnia oglądana w salonie i na monitorze komputera, będzie identyczna, jak ta, która znajdzie się w ich pomieszczeniu.

Wysoka jakość wykonania mebli kuchennych

Ważną cechą kuchni zamawianych w naszym salonie jest ich pochodzenie. Wszystkie są produkowane w fabryce, gdzie ich składaniem zajmują się duże linie produkcyjne, a każdy mebel i element przechodzi przez bardzo restrykcyjną kontrolę jakości, przeprowadzaną przez sztab technologów. Meble trafiające do naszych klientów są już fabrycznie złożone, co powiększa ich trwałość o kilkanaście lat. Warto również wiedzieć, że każda kuchnia posiada indywidualnie nadany numer fabryczny dzięki któremu każdy klient ma możliwość potwierdzenia wiarygodności pochodzenia mebli u producenta – w fabryce Nolte oraz WFM. Oprócz oczywistego faktu lepszej wytrzymałości, meble montowane fabrycznie nie posiadają śladów składania na sobie. Jak wiadomo, diabeł tkwi w szczegółach, a tutaj one są dopracowane do perfekcji.

Dokładny montaż

Chcemy, aby każdy klient kupujący kuchnie w naszym salonie otrzymał jak najlepsze doświadczenie związane z tym procesem. Początkowo proces ten może się wydawać skomplikowany, szczególnie dla osób, które nie miały wcześniej styczności z montażem kuchni,  lecz dla nas to nic trudnego. Nasz zgrany zespół montażystów wykonuje to zadanie naprawdę starannie i skrupulatnie. Jednocześnie staramy się zamontować kuchnię w jak najszybszym  czasie, aby klient mógł korzystać z niej bez zbędnej zwłoki.

*Gwarant zobowiązuje się do usunięcia wady fizycznej rzeczy lub do dostarczenia rzeczy wolnej od wad, jeżeli wady te ujawnią się w ciągu 5 lat od daty sprzedaży pod warunkiem, że były przestrzegane zasady użytkowania i pielęgnacji produktu określone w instrukcji użytkowania oraz, że gwarancja została skutecznie zarejestrowana na stronie internetowej w terminie 3 miesięcy od daty sprzedaży. Odpowiedzialność gwaranta z tytułu gwarancji obejmuje tylko wady fizyczne powstałe  z przyczyn tkwiących w sprzedanej rzeczy.

 

Masz więcej pytań?

Napisz do nas! Odpowiemy na nie natychmiast!